Účetní a právní servis v jednom

Podnikáte a stále dokola musíte řešit účetní doklady a evidenci s externí účetní firmou a právní servis se svým právníkem? Zdržujete se tím od činností, kterým byste se potřebovali věnovat prvořadě? Pak čtěte dále. V oboru účetnictví a právního servisu dochází k velmi praktickému sloučení těchto služeb pod jednu střechu. Navíc ve společnosti, která má s podnikáním v oblasti účetního a daňového poradenství, personalistiky, outsourcingu, právních služeb a auditu účetnictví mnohaleté zkušenosti. Ve společnosti CACS.

Společnost CACS se zabývá vedením účetnictví a poskytuje poradenství nadnárodním korporacím, malým i větším podnikům, vládním institucím, ale také neziskovým organizacím, osobám samostatně výdělečně činným a bytovým družstvům. To vše v České Republice, Rusku, Ázerbájdžánu a Gruzii.

Co u CACS za své těžce vydělané peníze získáte?

Získáte vedení účetnictví, personální agendy, outsourcingu, daňového poradenství, ale zároveň i zpracování daňových přiznání a další služby na úrovni. Využít můžete také špičkový servis v oblasti auditu a celního odbavení. Díky tomu dáte svému podniku stabilitu, získáte skvělé cash-flow, výborně vedenou správu pohledávek a závazků, čímž zefektivníte svou činnost a uspějete v konkurenčním boji na českém nebo zahraničním trhu.

Vzhledem k mezinárodním znalostem a zkušenostem společnosti CACS překonáte jazykovou i kulturní bariéru, což se pro vás stane obrovskou konkurenční výhodou, díky níž se prosadíte na zahraničních trzích. Za projevenou důvěru získáte kvalitně a rychle odvedenou práci.

Chcete-li zefektivnit své podnikání, ušetřit čas, nechcete studovat neustále se měnící se vyhlášky a směrnice v oblasti vedení účetnictví či mzdové agendy, prohlédněte si kompletní prezentaci služeb mezinárodní daňové a právní společnosti CACS na jejích webových stránkách www.cacs.eu.  Budete překvapeni, kolik vám toho spolupráce s ní dokáže přinést.

Václav Matal