Prsní implantáty mění životy žen!

Je to tak, krásná ženská ňadra s prsními implantáty se v posledních letech stala velmi oblíbenou součástí našich životů. Aby ne, když se jejich tvar a krása dají velice pozitivně ovlivnit v jakémkoliv věku dospělé ženy! Trend dokonalých ňader hýbe nejen světem celebrit, ale i světem sebevědomých žen, které chtějí v pozdějším věku nebo po dětech vypadat stále skvěle. Moderní medicína nabízí vysoce profesionální plastické operace, které dokáží se ženskými ňadry hotové zázraky. Díky precizním technologiím a moderním postupům nejsou upravená ňadra mnohdy poznat od těch pravých. A to znamená jediné. Zájem o chirurgicky upravené poprsí stále stoupá. Pozitivní vliv na tento fakt má také jistě jejich finanční dostupnost. Jaké jsou dnešní trendy ohledně úprav vzhledu a velikosti ženských ňader?

Prsní implantáty

Při výběru implantátů je nejdůležitější souhra operatéra a ženy, která touží po změně svého hrudníku. Na úplném začátku cesty k novému poprsí je nezávazná schůzka ženy s plastickým chirurgem na konzultaci. Zde žena nastíní představu svého budoucího vzhledu. Zkušený operatér s ní prodiskutuje všechny možnosti a hlavně také její predispozice. V zájmu obou stran je totiž co nejlepší a nejprofesionálnější výsledek a samozřejmě spokojenost klientky. Tato konzultace  také nastíní, jaký typ operace bude ženu na sále čekat, a z jakých konkrétních zákroků se operace bude skládat.

Co ovlivní rozhodování?

  • stáří a zdravotní stav klientky
  • věk ženy a její fyzické dispozice
  • pokožka, její elasticita a kvalita
  • stav a původní vzhled prsou.

Pohled do budoucnosti?

Moderní technologie to poslední dobou umožňují čím dál častěji. Tento trend se nevyhnul ani plastické chirurgii. Díky ní dnes lze nahlédnout do budoucnosti a na klinice si dopředu ukázat, jaký vzhled mohou mít ňadra ženy po zákroku. Umožňuje to speciální 3D scanner. Ten nasnímá ženu a vzhled jejích původních prsou do počítače, kde na základě přání klientky a také zadání chirurga vytvoří velice reálné 3D vizualizace. S pomocí toho mohou operatér i klientka jednodušeji rozhodnout, kterou cestou se operace vydá, a jaký bude její výsledný vzhled.

Další možností, která je na klinikách využívána pro přiblížení reálného vzhledu budoucího poprsí, jsou vložky různých tvarů a velikostí, jež jsou vkládány ženě do podprsenky. Díky nim získá žena reálnější představu o velikosti, tvaru i váze nových ňader. Ženy také často přijdou s představou vzhledu ňader podle některé naší celebrity s umělým poprsím.

Jaké jsou nejlepší implantáty?

Nejmodernější kliniky používají samozřejmě ty nejlepší silikonové gely, které mají tu nejvyšší certifikaci. Svojí pevností a konzistencí se velice podobají přirozené prsní tkáni ženy. Proto jsou nejmodernější silikony velice podobné přirozeným ňadrům i na omak při doteku. Jaké společnosti nabízejí ty nejlepší silikonové implantáty?

  • Polytech – německé implantáty z polyuretanu se objevily na trhu již před více než  padesáti lety. Jejich vrchní vrstva ve dvou variantách má speciální strukturu, což pomáhá snižovat vznik potenciálních komplikací. Polytech nabízí 4 druhy tvarů svých implantátů.
  • Mentor – výjimečná značka silikonů, které splňují certifikaci CE a FDA. Mají garantovaná opravdu velice malá rizika s velmi úspěšným spojením implantátů a tkáně, do které se vkládají. Klientky si pochvalují záruku 15 let bez nutnosti zákroku odborníka.
  • Motiva – u těchto silikonů je použitý o něco jemnější a řidší gel, než u ostatních značek. Jeví se tak proto velice přirozeně a oproti ostatním se také jednodušeji vkládají prostřednictvím velmi malé, dva a půl centimetrové jizvy do poprsí. 
  • B-lite – tyto velice lehké implantáty méně zatěžují poprsí a slibují také záruku materiálu na doživotí.

Ženská prsa by neměla být ale pouze předmětem zájmu a sexuálního apetitu. Ženská prsa by také měla být předmětem osobní péče ženy z důvodu prevence chorob.

Plánujete změnu svého vzhledu? Které části těla se bude týkat? Bude to poprsí?

Václav Matal