HNAČOV PRO DOSPĚLÉ

Přijedete-li do Hnačova s cílem najít tu na pár dní dočasné ubytování v rámci svého volna, vychutnáte si především dokonalý klid. Tento kraj se pyšní překrásnou přírodou. Můžete se tu koupat, ostatně naše chatová osada dostala díky výhodné poloze příhodný název Nad Rybníkem, věnovat se cyklistice a vyrazit po jedné z mnoha značených tras, nebo dát přednost turistice pěší.

Jak vypadají chatky v osadě Nad Rybníkem Hnačov?

V Hnačově se zabydlíte v jedné z dostatečně prostorných zděných chatek, která vám poskytne zázemí a pohodlí. A samozřejmostí je výbava vlastním sociálním zařízením. Stany jsou možná roztomilé dobrodružství, ale není nad to vstávat bez bolavých zad, která vám způsobilo nocování ve spacáku.

Konzervy vám také úplně nechutnají, takže využijete i vybavený kuchyňský kout. To nádobí, které by vám náhodou scházelo, si můžete i zapůjčit. A kdyby se vám otázku stravování tak úplně řešit nechtělo, s klidem tuto starost přenechte naší restauraci.

A pokud si během své dovolené potrpíte na maximální komfort, připravili jsme pro vás bydlení v mobilním domě. Svým pojetím si nijak nezadá s ubytováním například v penzionu a zároveň tu budete mít soukromí.

A kam ještě vyrazit za zábavou?

Hnačov a jeho okolí je skvělý nejen pro milovníky sportu. Bavit bude i ty, kteří preferují spíše kulturní vyžití.

V okolí se nachází řada hradů a zámků (Švihov, Kozel atd.) nebo muzea. Na své si přijdou ale i jedinci aktivní, vyzkoušet můžete například sušický lanový park, případně aktivity park Kocourov, kde se budou bavit všechny věkové kategorie. V Sušici by měli zbystřit i milovníci poznání a vyrazit si do místního muzea prohlédnout třeba expozici přibližující pro tuto oblast typické odvětví – sirkařství. A už jste na vlastní oči viděli zdejší mechanický betlém? Až vás všechny aktivity unaví, odpočinout si můžete ve wellness centru a nechat se hýčkat masáží, čokoládovou či jinou.

Václav Matal