Pánská móda – pestrý svět džín i tepláků

Jste-li dáma, vaše módní možnosti jsou pestré, rozhodně neznáte jen džíny, avšak ke stereotypu není odsouzen ani svět pánského oblečení. Rozhodně vás ale nebudeme nutit hned k extravagancím typu ultra krátké šortky, jako se podobné výstřelky objevily aktuálně na módních molech. Byť se tak stalo pod vlajkou světově proslulých značek. Móda je zkrátka hra, která je tak trochu světem sama pro sebe a nebere se příliš vážně. Jak se tedy obléct, když vás už černošedá nuda omrzela?

Pánské teplákové soupravy

Konzervativně smýšlejícím se nad teplákovými soupravami určenými kamkoli jinam než na běhání zvedá tep. Navíc se nám jako žhavý hit průběžně vrací maskáčovina. Pánské teplákové soupravy jsou zkrátka kousek zatracovaný i milovaný pro svou pohodlnost. Jak je nosit, abyste v nich nevypadali, jakože jste opravdu něco zapomněli, takže jste jen tak narychlo vyběhli ven v domácím oblečení? Volte takové tepláky, které mají střih kopírující vaši postavu a nohavice do manžety. V nich nebudete vypadat jako v oblečení po starším sourozenci. Nemusíte na sebe oblékat ty nejupnutější kousky, o pohodlí se navíc postará snížený sed. Harémové kalhoty si rozhodně oblíbily i vaše něžné polovičky.

Pánské košile nejen na ples

Ultraman ale má též něco pro vyznavače stylu klasického: Bohatý výběr pánských košil. Ovšem pozor, volnočasová verze určitě nevypadá jako ta, kterou oblékáte pod sako. Může být i v odvážných barvách, s nápisy nebo výraznými potisky. Potom se k ní budou hodit třeba klasické tmavé džíny, rozhodně vynechte kombinování mnoha odstínů, držte se „pravidla tří”, to znamená nejvýše tři barvy. Povolen je i krátký rukáv a vypasovaný střih. Mimo nich máme v nabídce ještě třeba pánské svetry, které váš zevnějšek dotáhnou k dokonalosti i za chladného počasí. Pro opravdu studené dny si u Ultraman vyberete navíc i tu svou z nabídky pánských vest.

Related Posts

Sorry, nothing here!